Novofasad Plus

Dostępne jako:
aerozol
kapsułki

Podstawowe informacje

Dbasz o swój wizerunek? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Novofasad Plus to unikalna kombinacja starannie dobranych składników, która zapewni Ci wizerunek jakiego inni będą mogli Ci jedynie pozazdrościć.

UWAGA! NOWA FORMUŁA!
Teraz Novofasad Plus zawiera Opiłki Splendoru™!
Jest to unikalna w skali światowej technologia opracowana w naszych laboratoriach. Bazując na próbkach powietrza pobieranych z systemów klimatyzacji w najbardziej ekskluzywnych kasynach i amfiteatrach Monte Carlo, Cannes, Dubaju i Los Angeles udało nam się stworzyć generyczną wersję esencji sławy.

Od teraz także Ty, w korzystnej cenie, możesz olśnić swoje otoczenie!

Wskutek zażywania Novofasadu Plus ubrania mogą sprawiać wrażenie mniej pogniecionych, zęby i budżet ulegają procesowi tzw. Pozornego Załatania. Poprawia się, interpunkcja.

Dozowanie i zalecenia

  • Należy zażywać szerokim gestem w miejscach publicznych.
  • Popijać szampanem. W przypadku jego braku, można skorzystać z droższego zamiennika.
  • Aby zapobiec nadmiernemu spożyciu specyfiku, należy na bieżąco monitorować poziom zachwytu swoją osobą w oczach innych.
  • UWAGA! Samotne zażywanie do lustra może skutkować tzw. syndromem Bazyliszka.

Uwagi końcowe

Specyfik jest jedynie dodatkiem do odpowiednio zbilansowanej diety, zrównoważonego umysłu i wiarygodnej dla instytucji finansowych historii kredytowej. Stosowanie Novofasadu Plus nie powinno zastąpić chwil konstruktywnej autorefleksji ani godnego sposobu bycia.