Biesiadon Fiesta Formula

Dostępne jako:
kapsułki

Podstawowe informacje

Twoje życie dramatycznie przeżarte jest obmierzłym wypasem? Wszystko wokół Ciebie jest aż nadto hucznym toastem skropione? Zmierz się z tym wespół z Biesiadonem!

Biesiadon Fiesta Formula jest rozwinięciem jego poprzednika, czyli preparatu Biesiadon Opór. W nowej i ulepszonej wersji postawiliśmy na odpowiednie wyważenie niuansów składających się na efekt końcowy. Od podstaw przeprowadziliśmy wnikliwe badania problemu i w ich efekcie wyodrębniliśmy jego poszczególne elementy. To pozwoliło nam opracować precyzyjną recepturę, której działanie potwierdziliśmy serią skrupulatnie prowadzonych badań.

W ramach naszej analizy zagadnienia nawiązaliśmy współpracę z szeroką grupą konsultantów i naukowców. Wśród nich byli specjaliści od metabolizmu, psychologowie, socjologowie, antropolodzy kultury, biochemicy, nauczyciele śpiewu, nocni pracownicy stacji benzynowych, kelnerzy, kucharze, taksówkarze, dietetycy, kierowcy karetek pogotowia i dwóch logopedów.

Działanie Biesiadonu jest kompleksowe. Między innymi neutralizuje ono nadmierną aktywność rejonów mózgu odpowiedzialnych za pamięć przechowującą szanty i popularne melodie (np. Orły, sokoły) oraz powoduje czasowy i dyskretny niedowład kończyn górnych, w celu zapobieżenia uwieszaniu się na towarzystwie, czy nadmiernemu epatowaniu szerokim gestem, aż po "Rejtana" włącznie.

Z przyjemnością informujemy, że Biesiadon łagodzi także niestrawność. Na brak smaku, zwłaszcza dobrego, nie jesteśmy w stanie pomóc. W szczególnych przypadkach, dla wywarcia wrażenia proponujemy rozważyć możliwość zażywania Novofasadu Plus.

Dozowanie i zalecenia

  • Kapsułki przyjmować raz dziennie - wystarczy. Przed, czy po biesiadzie? Oczywiście najlepiej zamiast.
  • Możliwy jest syndrom odstawienia nadmiaru.
  • Żeby jednak dojść do tego, w pierwszej fazie terapii należy uporać się z nadmiarem nadmiaru.
  • Popijać dyskretnie, bez toastów i stukania kuflami.
  • Plamy po tłuszczu z grilla wywabiać sodą oczyszczoną.
  • Najlepiej spożyć przed końcem.